Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Sosnowa, Nowe Czaple, pomorskie

  • 249 000 zł
  • 1 003 m²
  • 248,26 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ławicki

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Sosnowa, Nowe Czaple, pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

249 000 zł

1 003 m²

248,26 zł/m²

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Zaktualizowane: 4 maja 2026

249 000 zł 1 003 m² 248,26 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (248,26 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 003 m²
  •   kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, szambo
  •   opomiarowanie wody

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY:
- 5 kilometrów do Centrum Aktywnego Wypoczynku Wieżyca- Koszałkowo;
- 500 metrów do jeziora Ostrzyckiego;
- 12 kilometrów do Stężycy;
- Cicha i spokojna okolica;
- 3 kilometry do stacji PKM;
- Dojazd drogą utwardzoną;
- Bliskość lasu.

LOKALIZACJA:
Nowe Czaple to miejscowość znajdująca się w gminie Stężyca, jednej z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce, którą charakteryzuje nacisk na rozwój kulturalny i sportowy. (...)

Agent

Paweł Ławicki

797 787...

797 787 414

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Ławicki

797 787...

797 787 414

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Ławicki

Zostaw telefon, oddzwonimy